Ciekawe spinki do mankietów

Kto powiedział, że klasyczna koszula musi być nudna? Elegancki styl możesz spersonalizować, dodając do stroju niebanalnych dodatków. Czasami interesująca torebka, a czasami oryginalna biżuteria zdziałają cuda i pomogą Ci osiągnąć kompromis pomiędzy oficjalnym strojem a silną osobowością. W tym zadaniu pomogą Ci między innymi ciekawe spinki do mankietów, które będą dodatkiem do koszuli, którą zakładasz na spotkania z Klientem, jak i casualowej koszuli, którą nosisz na co dzień.

Oryginalne spinki do mankietów, jak cała nasza biżuteria, swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza naszym autorskim oczkom, które w dowolny sposób odkręcasz i dokręcasz do poszczególnych elementów innej biżuterii od funkychic. Każde oczko wykonujemy ręcznie metodą fusingu, dlatego wszystkie szkiełka się od siebie różnią. Jeśli kupujesz u nas biżuterię na prezent dla przyjaciółki, która nie rozstaje się z naszymi dodatkami, masz pewność, że nie zdublujesz oczka, które już posiada w swojej kolekcji!

Metoda fusingu, choć swoje tradycje czerpie jeszcze ze Starożytnego Egiptu, od niedawna przechodzi swój renesans. Doceniają ją fachowcy z różnych branź, prym wiedzie w dekorowaniu wnętrz oraz jubilerstwie. My również daliśmy się jej oczarować dzięki możliwościom, jakie daje artystycznym duszom. Mając do dyspozycji szkło najwyższej jakości, jesteśmy nieograniczeni w łączeniu nawet najdrobniejszych szkiełek w jedną, oryginalną całość. Uzyskujemy dokładnie takie szkiełka, na jakich nam zależało, dzięki temu niekończące się pomysły zamieniamy w piękną biżuterię i dzielimy się nią z Wami!

Metoda glass fusing jest nieoceniona nie tylko z punktu widzenia twórców biżuterii, ale także z punktu widzenia użytkowniczek. Szkiełka te charakteryzują się bowiem dużą trwałością i mimo łączenia drobnych szkiełek w jedną całość, biżuteria cieszy oko wiele sezonów – jest bowiem bardzo trwała. Oczka możesz przykręcać i odkręcać nie tylko do wykonanych ze stali szlachetnej spinek do mankietów, ale także do obrączek, pierścionków czy bransoletek. Zapraszamy do obejrzenia naszej biżuterii i złożenia zamówienia online!

RozwińFiltry

Producenci

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij