Pierścionki modułowe z wymiennymi oczkami

Pierścionki z wymiennymi oczkami to prawdziwy hit! Oryginalne, piękne i dające wiele możliwości pierścionki, które codziennie mogą wyglądać inaczej to propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią sobie niepowtarzalność i własny styl. Wystarczy, że posiadasz specjalną obrączkę, do której dowolnie możesz przykręcać oczka, a sama będziesz tworzyć pierścionki. Oczka, które przykręcasz do obrączki, możesz wykorzystać do stworzenia innej części biżuterii, ponieważ swoje ulubione szkiełka możesz przykręcić do wszystkich elementów od funkychic.

Zapewniamy Cię, że nasza biżuteria jest niepowtarzalna! Nie znajdziesz dwóch takich samych oczek, ponieważ wszystkie robione są ręcznie – nie sposób przecież stworzyć manualnie dwóch jednakowych ozdób. Dzięki technice glass fusing drobne elementy łączymy ze sobą, nadając szkiełkom awandgardowego charakteru. Technika ta zyskuje na popularności, szczególnie wśród dekoratorów wnętrz, jednak coraz więcej branż docenia jej atuty – doceniliśmy i my.

Do wytwarzania unikalnych oczek wykorzystujemy włoskie szkło murano lub bullseye, które idealnie nadaje się obróbki, jakiej jest poddawane podczas tworzenia biżuterii metodą fusingu. Dzięki temu uzyskujemy piękną, niepowtarzalną i trwałą biżuterię.

Wybierz najpiękniejsze oczka i dokręć je do obrączek, by stworzyć pierścionki modułowe, które najlepiej oddadzą Twój nastrój każdego dnia. A jeśli znudzi Ci się oczko na dłoni? Nic prostszego! Wystarczy, że odkręcisz je od obrączki i przykręcisz do bransoletki czy zawieszki, a wszystko to zajmie Ci minutę!

W każdym momencie dokupić nowe oczka, którymi ożywisz pierścionki i całą biżuterię. Możliwość zmian sprawia, że biżuteria od funkychic nigdy nam się nie znudzi i zawsze możemy ją urozmaicić nowymi oczkami. Oczka, które szczególnie zwróciły Twoją uwagę zamów w naszym sklepie internetowym i oczekuj ekspresowej przesyłki!

1 2 3

RozwińFiltry

Producenci

1 2 3

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij