Karta produktu

pierścionek z kolekcji circles 4

pierścionek z kolekcji circles 4

Projektant: Katarzyna Sobańska

Opcje

rozmiary pierścionków 26

Opis

 Oryginalny pierścionek z wymiennym, wkręcanym oczkiem składający się z dwóch elementów: oczka o nieregularnym kształcie wykonanego z włoskiego szkła murrini techniką glass fusing oraz nakładki ze stali szlachentej. Oczko wykonane jest ręcznie, dzięki zastosowanej technice jest jedyne w swoim rodzaju, odporne na zarysowania i bardzo trwałe.Oczko może być również wykorzystane w naszyjniku.

Na cenę składa się:

obrączka ze stali szlachetnej dostępna w różnych rozmiarach i szerokościach 68 zł

oczko ręcznie wykonane z włoskiego szkła murrini 63 zł

nakłądka ze stali szlachetnej 40 zł

 

Obrączki RICO DESIGN dostępne w kilku wariantach i różnych rozmiarach można wybrać osobno w sklepie w kategorii obrączki. Wszystkie obrączki są wysokiej jakości, wykonane ze stali szlachetnej w systemie 'Sunset Boulvard'. Baw się biżuterią dokupując wymienne oczka toppers. które mogą być oczkiem pierścionka, naszyjnika lub bransoletki.

Same oczka znajdziesz też w kategorii 'oczka wymienne 'toppers'. Obrączki RICO DESIGN dostępne w kilku wariantach i różnych rozmiarach można wybrać osobno w sklepie w kategorii obrączki. Wszystkie obrączki są wysokiej jakości, wykonane ze stali szlachetnej w systemie 'Sunset Boulvard'

Wybierz swój rozmiar pierścionka

Jeśli nie znasz swojego rozmiaru pierścionka proszę zapoznać się z załączoną informacją w zakładce 'Pliki'.

Dostępne rozmiary: