Jak to działa

Zapraszamy do nowootwartej galerii internetowej funky&chic. Funky&chic to biżuteria niebanalna i niepowtarzalna, inspirowana otaczającym nas pięknem: barwami lata, wiosennymi kwiatami,  egzotyczną podróżą czy sztuką lub malarstwem.

Funky&chic to jeszcze coś więcej. Oczka 'toppers' są ręcznie wykonane i niepowtarzalne. Baw się biżuterią, zamieniaj, wkręcaj, kolekcjonuj. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów jak włoskie szkło murrini czy stal szlachetna.

Biżuteria z wymiennnymi oczkami toppers. Jak to działa? Wystarczy dobrać, na przykład, obrączkę w odpowiednim rozmiarze, albo zawieszkę do naszyjnika i wymieniać oczka. To samo oczko może być oczkiem pierścionka, naszyjnika czy ozdobą bransoletki. Można zamówić naszyjnik, ale można również  zamawiać oczka osobno.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij